Seo ve Metin Tasarımı

Seo Nedir?

Neredeyse dünyadaki her insanın hayatı dijital dünyaya geçiş yaparken, bizler de bu yeni dünyamıza kurallar koyduk ve koymaya devam ediyoruz. Artık hayatımızdaki pek çok şeyi sanal şekilde gerçekleştirip kendimize sanal eğlenceler, arkadaşlar, sevgililer hatta para birimleri bile buluyoruz. İşte böylesine dijitalleşmiş bir dünyada tüm bunları yapmamıza neden olan tek bir şey var; pazarlama. Her şey gibi pazarlama da kendine bu dijital dünyada bir yer buldu; Dijital Pazarlama.

Dijital pazarlama yaparak kendinize daha çok müşteri bulabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Seo, yani ''Search Engine Optimization''. Seo sadece yazdığınız metinlerle alakalı olmasa da genelde metinler baz alınır.

Yazdığınız cümleler yaptığınız işe, sattığınız ürün ya da hizmete ait olmalıdır. Bu kelimeleri yazarken doğru bir metin örgüsüne, açıklayıcı bir dile ve insanları sıkmayacak cümlelere sahip olmalısınız. Çok güzel bir işletmeniz var, sattığınız mal ya da hizmet çok kaliteli ve siz de dijital dünyanın sunduğu nimetlerden faydalanmak istiyorsunuz ama bunu nasıl gerçekleştireceğinizi bilemiyorsunuz. İşte bu noktada The SeoFacts ekibi sizin için devreye girip, işletmenizi bir üst seviyeye çıkartabilir. İsteğinize uygun metin örgüsü ve size gerekli anahtar kelimelerle siz de Google aramalarında üst sıralara çıkıp sitenizin daha çok tık almasını sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz sosyal medya hesaplarını yönetmenin ve firmanızın kurumsal kimliğine uygun, özel tasarım görsellerle entegre seo metinlerinin yanı sıra, sosyal medya hesaplarınızı destekleyecek, kurumsal kimliğinizi ve imajınızı yansıtacak internet sitelerini veya blogları da sizler için, istediğiniz hedef kitleye uygun şekilde dizayn edebiliriz. Bu siteleri ve sosyal medya hesaplarını tamamen kendi tasarımımız ve üretimimiz olan özgün içeriklerle donatıp bütüncül ve etkili bir dil oluşturabilir ve bilinirliğinizi arttırmaya yardımcı olabilir, marka imajı inşanızda görev alabiliriz.

Tasarımını yaptığımız bir örnek site olarak